Klasické volno. Cesta domů

Dopracoval jsem se k volnu po pracovní cestě, když ještě v minulém roce jsem byl vyslán na pracovní cestu. Dokonce se mně podařilo se dostat na volno až domů.Psal jsem o tom v článku ten nejhorší pocit. Zmínil jsem v závěru článku otázku, zda jsem udělal dobře, nebo ne a také jestli se to bude kompenzovat „nějakým“ způsobem.

Asi nepřekvapím, že to nedopadlo podle mých představ. Domů na volno jsem se dostal až teď od 28 prosince roku 2012. Sliby o tom jak se dostanu domů a plány byli pěkné. Realizace ovšem byla horší, jak už to v dopravě chodí. Odstavení vozidla v průběhu přepravy a dostat se domů stylem- jeď jak chceš. Prostě klasika.

Jak jsem se dostal domů a jakým způsobem:

Odstavení vozidla – použití taxislužby – jízda vlakem – pěší chůze cca 2 km k soukromému vozidlu – použití soukromého vozidla – příjezd domů.

Stejným způsobem jen v obráceném gardu se budu přepravovat dnes zpět do kamionu. V pondělí budu pokračovat dále v přepravě.

Jestli tento způsob volna se jeví, jako kompenzace za pracovní cestu přes silvestra, nebo poděkování nechci prozatím posuzovat.

jaký je váš názor ?

3 komentáře u “Klasické volno. Cesta domů

 1. martin says:

  je to dobytek jako všude -už pár let nevěřím nikomu ani dobrej den—-skákej -makej -funguj-dokud si oni naivně myslí , že skáčeš podle nich , jsi naprostá jednička a špička— jak něco chceš i plným právem, v okamžiku jsi posldní kurwa , šmejd, a vše „tkzv. dobré“ a Tvoje plusy jsou nadobro zapomenuty a je třeba s Tebou řádně vyjebat, aby jsi si uvědomil že Ty jsi tam pro ně aby jsi jim obětoval i svů dech—- obráceně to řeknu asi takto- s vychcanýma blbama je třeba jednat velice tvrdě za všech okolností -jak podáš prst -jsi bez ruky —–jsou to bezcharakterní sráči-všichni bez rozdílu…..

  • delivio says:

   Z vedení dopravních firem se nedá věřit nikomu a v tom s tebou souhlasím. Jednou jsem měl zkušenost, že majitel sice jednal na rovinu, ale zbytek vedení firmy si dělal co chtěl. Pak musel majitel hledat kdo má pravdu a podřízení se kroutili při prokázání lži. Hluboce se omlouvali a pak stejně řidiče zmastili a donutili k odchodu.

 2. ludovic says:

  Všem dopravcům už dávno měla být určena daleko přísnější pravidla!!! Tohle je však vše vinna dřívějších vladních stran a zákonů!! Zároven je to i o lidech, kteří jsou ochotni toto zaměstnání vykonávat za těchto podmínek!! Bez řidičů by nebylo dopravců!! Řidič nepotřebuje toho nebo toho dopravce k tomu aby se uživil,ale dopravce řidiče moc moc potřebuje na to, aby vůbec mohl být dopravcem a být živ!!! Dopravce v této zemi je kdejakej blb, který si v boomu 90let udělal dopravu, protože to „tenkrát dost sypalo“!! JSOU TO KUCHAŘI, UČITELÉ,ČÍSNÍCI, ZEDNÍCI A SPOUSTA DALŠÍCH AMATÉRŮ, KTEŘÍ VIDĚLI KAMION Z RYCHLÍKU!! Problémy v této zemi se ale týkají všech oblastí od školství, zdravotnictvý atd!!
  V tomto státě je to prostě kocourkov pro nejednotu obyvatel této země, bude tento trend bohužel pokračovat i nadále!!! Všem přeji pevné nervy a hlavně dost českých korun na přežití!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *