Vzkaz pro magnetáře. Nechte nás žít !

Nevím, jestli jsem tak hloupý, nebo je to něčím jiným, ale jedno téma nechápu.

Jsem šokován, kolik lidí hledá v internetových vyhledávačích slovo magnet a veškeré další slovní spojení s ním a nákladním vozidlem.

Slova a slovní spojení, které vyhledávají tyto individua na internetu:

Magnet–Jak založit magnet na převodovku—Magnet a tachograf—Jak podvést tachograf s magnetem—Jízda s magnetem

Tohle jsou zadávané slovní spojení do vyhledávačů lidmi, kteří hledají, jak se naučit podvádět. Pravděpodobně to budou řidiči, dispečeři dopravy, nebo lidé pracující v silniční nákladní dopravě, jinak by takové témata nehledali.

Takový lidí chtějí podvádět a podvodně manipulovat s tachografem. Článků o podvodech s magnetem a tachografem jsou stovky a lidi jsou nepoučitelní.

Proto mám pro takové vzkaz :

Pokud neumíte pracovat v dopravě bez použití magnetu, nebo jezdit, jako řidiči bez něj, tak se raději věnujte jiným oborům a profesím, kde nebudete ohrožovat jiné účastníky silničního provozu, děti chodící do a ze škol, starší spoluobčany a tisíce dalších lidí. Pokud si svého života nevážíte, tak nechte alespoň nás žít a neohrožujte nás ostatní na životě !!

Jste nebezpeční  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přečtěte si článek spoluzakladatel sdružení Provo, který to napsal na svém blogu ještě jasněji. Dokonce uvedl i „lidové“ pokuty za takové podvodné jednání.

Já jsem psal o magnetu před časem zde 

A co mne tak zvedlo ze židle a vyprovokovalo k napsání článku je zakladatel topicu na jednom tématickém fóru zde

Já to prostě nechápu.

Jaký je váš názor na magnet v dopravě a magnetáře ?

 

4 komentáře u “Vzkaz pro magnetáře. Nechte nás žít !

 1. pw says:

  magnet vyrazne znizil hladinu stresu v kabine mojho auta. Mam ho v krabicke od ibalginu a pouzivam ho len vynimocne a kratkodobo. Za min rok asi 10krat v trvani tak do 5-10 min. Teda som nebezpecny, som potencionalny vrah… Sam si tu pisal, ze v doprave sa na rampach deju veci, ktore sa daju prirovnat k otroctvu.
  ..a ano, vodici o ktorych si pisal my tiez vadia.- aj ked som jednym z nich. No to svate pohorsenie nad magnetarmi my pripada trochu prehnane, preto som nevydrzal a napisal to sem.

  • delivio says:

   Magnet tvoji hladinu stresu nesnížil. To je falešná představa.
   Proti podvodům na nás se pohoršujeme, ale pokud je činíme je to ok?
   Jedna kontrola ti iluze vezme. Nepřeji ti ji, ale jednou přijde. Pak už jen výmluvy a zas jen výmluvy.

 2. svetobeznik says:

  Prokázání jizdy na magnet, nebo přímo chyceni řidiče při jízdě na magnet – pokuta do 100 tisic Kč a řidičák okamžitě do čistírny. Ale zároveň s tím i zákonná tolerance treba 5 minutového přerušení odpočinku třeba při odjezdu od rampy.

 3. pepa says:

  Osobně se mi to příčí používat magnet,protože z těch poctivých řidičů magnetáři a další podvodníci dělají neschopné.Bych byl ochoten akceptovat použití někde v areálu,když chybí pár minut k dokončení přestávky a nelze zůstat u rampy.Ale myslím,že časem se přizpůsobí i výroci snímačů tím,že obal bude třeba plastový.Již letos se dočkáme sloučení řid.průkazu s profesním a je tu vize sloučit do 1 karty ŘP+PP+kartu řidiče.A pak buď tito umělci řady profesionálů opustí dobrovolně,či se vybodují,nebo jim nezbyde,než se přizpůsobit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *