Sdružení řidičů CZ slaví tři roky od svého vzniku

zdroj: www.proridice.eu

Jsou to tři roky od registrace Sdružení řidičů CZ o.s u Ministerstva vnitra . Proč vzniklo a jaké cíle si dalo za úkol?

 Hlavním posláním Sdružení je informovanost členů a veřejnosti o nových právních úpravách týkajících se silničního provozu a dopravy, ochrana práv jeho členů, další vzdělávání řidičů a zlepšování sociálních a zdravotních podmínek řidičů. 

Tak prezentují na svých webových stránkách své poslání.Není to rozhodně jediné čemu se věnují v rámci zlepšení dopravní problematiky v ČR.

Začátky byli určitě těžké a mohli by vyprávět historky, co se nepovedlo a čím si museli projít. Dnes již to členové a další spolupracovníci sdružení přidávají v rámci humorných historek. Aspoň si to myslím. Za celou dobu působení sdružení řidičů CZ přijali mnoho informací z oblastí sociálních, dopravních a legislativních, které zpracovali pro všechny řidiče a členy sdružení a pomohli také mnoha lidem. Spolupracují s mnoha partnery na poskytnutí kvalitního servisu pro řidiče a veřejnost a výsledky se dostavují.

Že to nejsou již žádné „ořezávátka“ svědčí fakt, že je vzali na vědomí mnohé státní instituce a česká mediální scéna i když někteří velmi nelibě. Nebudu popisovat, co vše pro nás všechny dělají. A to zcela dobrovolně. To si prohlédněte zde, ale děkuji  celému Sdružení řidičů CZ za jejich dosavadní působení , jakož i dalším členům sdružení za jejich činnost. Zaslouží si to.

On ten střet s českou legislativou a některými institucemi není žádnou procházkou růžovým sadem.

Tak mnoho úspěchů do dalších let

 

 

 

Jeden komentář u “Sdružení řidičů CZ slaví tři roky od svého vzniku

  1. zdeněk says:

    D DOBRÝ DEN ASI NAPÍŠU Z TROŠKU JINÉ ZTRANY.JDE OTO ŽE V DNEŠNÍ DOBĚ SE UDAJNĚ SCHANÍ AŽ 5000 ŘIDIČU NA KAMION,ALE PROČ JE TEDY NEMOŽNÉ SI UDĚLAT PAPÍRY A JIT JEZDIT,UŘAD PRÁCE SICE NABÝZÍ KURZY ŘIDIČUNA KAMION ALE? JDE OTO ŽETEN DOTYČNÝ SI MUSÍ NAJIT FIRMU KTERÁ PŘISLIBÝ ŽEPO SKONČENÍ KURZU TOHO ČLOVĚKA ZAMĚSTNÁ A KDOVÁM DNESKA DÁ TAKOVÍTO PŘÍSLIB ,MYSLIM SI ŽE NIKDO,TAK KDEJE CHYBA,PROČ JE NEDOSTATEK ŘIDIČU HM DĚKUJI STANĚK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *