Kde hledat práci řidiče nejen v Česku

Evropský portál mobility

V dnešní době, kdy je nezaměstnanost vysoká se mnoho zájemců o pracovní pozici řidiče nákladního vozidla potýká s otázkou kde hledat zaměstnání. Proto jsem připravil článek kde hledat potencionální nabídky práce pro řidiče a to nejen nákladních vozidel v Česku, ale taky v zahraničí.

Jeden z portálů kde takové nabídky práce naleznete se jmenuje EURES. Na portálu je mnoho možností jak najít práci a to ve všech dopravních oborech. Postupně vás provedu jednotlivými kroky jak  a kde hledat práci řidiče.

Evropský pracovní portál mobility najdete na stránkách http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=cs

Po kliknutí na odkaz se zobrazí hlavní stránka portálu. Klikněte na zelené pole s textem uchazeči o zaměstnání a přejdete na stránku kterou by jste si měli přečíst a jsou na ní zajímavé informace o práci v zahraničí, které je dobré znát.

Po přečtení textu již víte, že dalším krokem je pole s textem vyhledat pracovní místo. Tak se dostanete na další stránku a jsou připravena pole kritéria vyhledávání.

Z nabídky vyberte povolání  1. Řidiči a obsluha pojízdných strojních zařízení

                                                               2. Řidiči motorových vozidel

                                                               3. Řidiči nákladních automobilů a tahačů

Druhým údajem je datum a třetí  údaj kde si přejete pracovat ?

Nastavením všech kritérii již stačí klik na pole hledej a zobrazí se pracovní nabídky v počtu inzerátů, jaký jste zadali pro zobrazování na  stránku. Bude to automatický překlad inzerátů, ale jdou přečíst v pohodě.

Důležitým faktorem je taky Zřeknutí se odpovědnosti za kvalitu údajů. Informace o pracovních příležitostech a nabídkách práce uvedené na těchto webových stránkách jsou poskytovány veřejnými službami zaměstnanosti jednotlivých zemí a Evropská komise nenese odpovědnost ani jakkoli neručí za jejich obsah či hodnověrnost. Píše se přímo na portálu Eures.

Proto berte na vědomí, že ne každá pracovní nabídka je aktuální a informace o pracovních nabídkách nemusí být důvěryhodné.

Pokud vám článek pomohl dejte vědět známým.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *