Přehled webů pro řidiče kamionů

Připravil jsem jeden takový přehled, který bude zajímat snad každého řidiče profesionála a všechny co se o práci řidičů nákladních vozidel zajímají.Vybral jsem pro Vás, zahraniční diskuzní fóra  zaměřené na stejné témata, jak to znáte například na největším českém portálu truck-forum.cz

Není tedy žádnou novinkou, že se tak jmenují i zahraniční fóra a jak jinak by se jim mělo říkat že. Všechny zahraniční diskuzní fóra jsou živé, protože proč navštívit něco, kde to nežije. Měl jsem v úmyslu přidat nějakou tu další informaci a uspíšil to Gepas. Ano je to on co si myslíte.

Ale zpět k tématu.

Určitě by si to měli projít všichni, co uvažují o změně a možném odchodu za prací do zahraničí. Nejde říci, který je lepší, protože každá informace je dobrá. Můžete srovnávat, jak a co řeší zahraniční kolegové. Najdete tam také mnoho zajímavých odkazů na všechny témata a kde jaký informační zdroj.

Tak se nebojte a čerpejte informace o sto šest od zahraničních kolegů. Ještě lepší bude vaše aktivní účast na některém zahraničním diskuzním portálu.

Jen nezapomeňte být slušní, protože budete reprezentovat Česko a tak budou posuzovat i všechny ostatní české řidiče podle toho.

Tak už nebudu zdržovat. Surfujte o život a čerpejte informace.

 

Počet  Název webu Členů
1. truckstarforum.nl 7081
2. truckclub.be 4110
3. truckersforum.de neznámo
4. brummionline.de 4309
5. trucker.de 1499
6. trucker-forum.at 306
7. autobahnen.ch 357
8. berglitruckstop.no 10071
9. polskitrucker.com 394
10. forum-kierowcow.pl 6116

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *