Vrátil jsem se v čase. Prostě pohoda

Minulí týden jsem na současném vozidle zapnul nezávislé topení tak bylo jasné, že fungovat nebude. To nebyl důvod, abych byl stažen domů k opravě. Čistou náhodou jsem se tedy objevil v jižní části Evropy. Dnes jsem vyložil na jihu Francie a  po krátkém telefonátu jsem se vrátil o pár let zpět.

Můj návrat v čase zapříčinila nefunkční jednotka GPS na sledování vozidla a práce řidiče. Nastal problém a to ten, že jsem neviditelný.

Je to jako za starých časů, kdy byli všichni odkázáni na řidiče kamionu, až se ozve a potvrdí naložení a předá další možné informace pomocí textové zprávy. Nebudete věřit kolik času a klidu má v tento moment řidič na práci. Kolik lidí důvěřuje tomu, co řeknete a dokonce i člověk, který před týdnem prohlásil – ty pořád něco máš.

Taková pohoda bude trvat jen pár dnů, protože jsem okamžitě stahován domů, ale budu se snažit si co nejvíce užít toho návratu v čase.

V současnosti jsem člověk, kterému se důvěřuje a spoléhá se na něj, že odvede kvalitní práci. Samozřejmě do doby než přeskočím na další vozidlo a toto postavení získá zpět americký družicový systém GPS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *