Memento dopravy ČR

Jsem šokován co všechno je možné v České republice. Nedělám si sice žádné iluze o lidských kvalitách některých lidí pracujících v dopravě všeho druhu, ale toto je silná káva. Upozorňuji předem, že tento příspěvek není vhodný pro mladistvé a osoby, které nedokážou zvládat své emoce.

Již řadu let je pro řidiče kamionů, dopravců a mnoho dalších lidí z oboru dopravy populární truck-forum.cz . To dokládá jeho obsáhlost a velká informační hodnota,jak pro tisíce řidičů nákladních vozidel, tak lidí podnikajících v dopravě nejen v ČESKU, ale také na SLOVENSKU.

Zažil jsem mnohé za dosavadní život a praxi řidiče kamionu, ale po přečtení jednoho tématu z mnoha na truck-forum.cz jsem ještě teď konsternován ! Podotýkám, že to téma mělo do včerejšího dne 46996 zhlédnutí ! Nečekal jsem, že  MERCEDES-BENZ  bude žádat a prosit řidiče nákladních vozidel o pomoc v tématu, když jsme většinou považováni za spodinu České společnosti, ale nedivím se jim.Neměli jinou možnost jak se domoci svých práv. Přesto se dočkali pomoci v rámci možností všech.

Téma na které Vás odkážu, by mělo být mementem celého oboru silniční nákladní dopravy a kontrolních orgánů ČR. Nedivím se lidem u kterých vzpláli emoce, přestože z počátku téma mělo,až  klidnou formu na české poměry. Doporučuji číst od prvního příspěvku, až na konec, aby jste se vžili do pozice v které se mnohdy, nachází Český řidič kamionu a jejich kolegové na Slovensku. PŘEDSTAVUJI VÁM MEMENTO DOPRAVY ČR .

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *