Dopravní právo zdarma v souborech PDF

Právo a legislativa. Kdo už se má dnes v těch zákonech orientovat. Osobně v tom mám taky zmatek, asi jak většina z nás. Advokáti jsou poměrně drahá záležitost a každou radu si pěkně zpeněží. Proto jsem byl rád, když jsem našel advokátní kancelář, která se zaměřuje na dopravní tématiku. Zveřejňuje kvalitní informace, právní názory a soudní rozhodnutí z praxe v souboru PDF. Jediné co musíte udělat je přečíst si to. Každý si najde svoje. Řidiči, dopravci, speditéři prostě všichni co dělají v dopravě a logistice.

Opravdu se to vidí málo a je to zatím jediná advokátní kancelář, která to publikuje na internetu zdarma.Aspoň co jsem našel. Sice čtvrtletně, ale je to více než dobrá informační hodnota. Nebudu tedy moc zdržovat a jen připomenu, že vydávají svůj E-bulletin od roku 2009. Nepamatuji si teď jednotlivé obsahy pdf co obsahují, ale E-bulletin z prosince roku 2011,  4. vydání obsahuje:

 I.Poddopravce, jeho práva a povinnosti

II. Neupřednostněné případy zproštění  dopravcovy odpovědnosti dle čl.17 ods.2 úmluvy CMR

III. Soudní rozhodnutí

 

Tento díl je zajímavý i z pohledu řidiče a tak jej přidám jako soubor k článku. E-Bulletin_c_4_2011

Advokátní kanceláře Machytková, Sedláček, Vaca a spol.  Zmíněné pdf  E-bulletiny najdete na webu http://www.akmsv.cz/ v sekci-E -bulletin. Mrkněte ,stahujte.

Pokud Vám příspěvek pomůže sdílejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *