Nový směr

Na nový rok jsem si stanovil předsevzetí. Spíše jednotlivé dílčí cíle, které mně posunou dále a jeden mírně prodloužený do následujícího roku 2014, ale radikální.

Jako řidič nemám možnost profesního růstu. Nemám se kam posunout. Maximálně se můžu posunout v přestávce na sedačku spolujezdce. To je tak vše.

Vzdělávám se neustále v oboru dopravy, ale také mnoha dalších. Učím se neustále nové věci, které jsem dříve přehlížel, nebo neznal. Dnes jsem zas o kousek dál. Přesto jsem si dal jednotlivé dílčí předsevzetí a cíle, které mně posunou dopředu.

První předsevzetí:

Zorganizovat si lépe čas. Některé věci prostě dělám buď na poslední chvíli, nebo zbytečně a složitě. Hlavně administrativní činnost. Sepsat jízdu hned a ukončit ji na vykládce. To byl vždy boj se přemluvit, když jsem měl dostatek času. Tomu je konec. Seženu, ale ještě pro jistotu diář a program na lepší organizaci času.

Určité úkony do určité doby, nebo časového rozvrhu. Nemyslím čas jízdy a práce, ale ten ostatní čas v době volna a přestávek. To samé platí i v soukromí. Ušetřený čas budu věnovat obsahu pro blog. Změním šablonu a celkový vzhled. Přidám nové prvky a zapracuji na tom celkově. Takže získání času a jeho správné rozvrhnutí je priorita.

Předsevzetí druhé:

Odložené projekty, které jsem prostě časově nezvládal, nebo jsem se na ně vykašlal, tak je oživit a použít je k získání pasivního příjmu. Prostě generovat peníze z jiných zdrojů, než je moje práce řidiče kamionu. Bude to hodně práce a tvrdé, ale té se nebojím.

Předsevzetí třetí:

Vybudovat pasivní příjem 5000 kč měsíčně od června 2013.

Předsevzetí čtvrté sahajících do roku 2014:

Konec. 1 duben 2014 maximální termín do kterého budu pracovat v profesi jako řidič kamionu. Stačilo

Že na silvestra roku 2013 nepojedu jako řidič je zcela jasné a vůbec mně nenapadlo, že bych si to dával do cílů, nebo předsevzetí.

To jsou moje předsevzetí a cíle. Prostě nový směr

3 komentáře u “Nový směr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *